Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Samorząd Województwa Mazowieckiego

Biuro Regionalne KSOW Województwa Mazowieckiego

English 
baner

XV edycja Konkursu na Najlepszy Produkt Turystyczny Województwa Mazowieckiego

17.08.2017

Pragniemy poinformować, iż ruszyła XV edycja Konkursu na Najlepszy Produkt Turystyczny Województwa Mazowieckiego, którego koordynatorem jest Mazowiecka Regionalna Organizacja Turystyczna.

Celem konkursu jest wyłonienie najbardziej atrakcyjnych, nowatorskich i przyjaznych dla turystów produktów turystycznych roku, a także wspieranie inicjatyw regionalnych i lokalnych służących rozwojowi konkurencyjnych produktów Mazowsza. Produkty mogą być zgłaszane w pięciu kategoriach (wydarzenie cykliczne, pakiet usług turystycznych - impreza turystyczna, obiekt, szlak, obszar) przez samorządy lokalne i gospodarcze, lokalne organizacje turystyczne, instytucje i twórców produktów turystycznych, stowarzyszenia i fundacje turystyczne, prywatnych przedsiębiorców (np. organizatorów imprez i wydarzeń) oraz organizatorów turystyki.

Zgłoszenia produktów na etapie regionalnym przyjmowane są przez MROT do 15 września br. Formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie www.polskapodajdalej.pl.

Wybrane przez Kapitułę najciekawsze produkty turystyczne z Mazowsza, zostaną nagrodzone certyfikatem regionalnym oraz wyróżnieniami. Najlepsze trzy zgłoszone zostaną do etapu ogólnopolskiego, koordynowanego przez Polską Organizację Turystyczną, który będzie trwał do 27 października br.

Przyznanie certyfikatu POT oznacza ogólnopolską promocję laureatów w ramach działań Polskiej Organizacji Turystycznej oraz informacje o produkcie w ogólnopolskich, regionalnych i lokalnych mediach. Dla turystów Certyfikat POT jest gwarancją jakości produktu turystycznego i zachętą do zaznaczenia go na mapie podróży.

Zapraszamy do udziału w Konkursie!

Źródło: MROT


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009