Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Samorząd Województwa Mazowieckiego

Biuro Regionalne KSOW Województwa Mazowieckiego

English 
baner

Urząd Marszałkowski z kolejnymi nagrodami

05.10.2017

Miło nam poinformować, że Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie w ostatnich dniach otrzymał kolejne niezależne nagrody za swoje funkcjonowanie, pomysły i innowacyjne podejście do misji działania na rzecz lokalnych społeczności.

Już po raz trzeci otrzymaliśmy znak jakości „Przyjazny Urząd” - prestiżowe wyróżnienie trafiające do najbardziej innowacyjnych i nowoczesnych jednostek sektora publicznego. W dwuetapowym konkursie oceniane są m.in. pozyskiwanie informacji z zewnętrznych źródeł, sprawdzenie jakości obsługi przez „tajemniczego klienta” czy też rozwiązania organizacyjne w urzędzie. Nagrodę przyznaje kapituła złożona z naukowców zajmujących się problematyką administracji publicznej i zarządzania jakością. Dodatkowo otrzymaliśmy Nagrodę Nadzwyczajną „Innowacyjny Urząd”.

Za osiągnięcia w tworzeniu warunków dla rozwoju społeczeństwa informacyjnego Urząd Marszałkowski otrzymał z kolei tytuł „Złotego Herolda” podczas XXIII Forum Teleinformatyki.

Wszystkie te tytuły utwierdzają nas w przekonaniu, że warto być kreatywnym, otwartym i w pełni zaangażowanym w sprawy Mieszkańców Mazowsza!  

Dziękujemy!


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009