Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Samorząd Województwa Mazowieckiego

Biuro Regionalne KSOW Województwa Mazowieckiego

English 
baner

Zaproszenie na konferencję ”Systemy jakości żywności – wsparciem jakości produkcji”

11.10.2017

Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Warszawie  Oddział w Płocku przystąpił do realizacji projektu: ”Systemy jakości żywności – wsparciem jakości produkcji”, realizowanego w ramach Planu Działania  Krajowej  Sieci  Obszarów  Wiejskich  Programu  Rozwoju  Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.  

W ramach operacji zostanie przeprowadzona konferencja dla 60 uczestników, w dniu 24 października br. w sali wykładowej  Mazowieckiego  Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Warszawie  Oddział w Płocku, ul. Zglenickiego 42 D.                                                                                                                                                   Projekt skierowany jest do rolników, producentów i przetwórców żywności, członków samorządu rolniczego, przedstawicieli LGD, doradców i osób zainteresowanych zdobyciem wiedzy dotyczącej uczestnictwa w krajowych i unijnych systemach jakości żywności.

W ramach projektu uczestnicy mają zapewniony bezpłatny udział w konferencji.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w konferencji proszone są o zgłoszenie się do doradcy rolniczego MODR Oddział Płock, dyżurującego w urzędzie gminy, właściwym ze względu na miejsce zamieszkania  lub do osoby  bezpośrednio realizującej projekt:

Barbara Snopek MODR Oddział Płock ul. Zglenickiego 42 D, tel.: 24 268 60 87, email: barbara.snopek@modr.mazowsze.pl

Zgłoszenia przyjmowane są do 17 października  2017 r.

Program


Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020.

 


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009