Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Samorząd Województwa Mazowieckiego

Biuro Regionalne KSOW Województwa Mazowieckiego

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Skaryszewski Jarmark Koński „WSTĘPY” po nowemu

15.02.2018

Skaryszewski Jarmark Koński WSTĘPY odbywający się w Skaryszewie nieprzerwanie od niemalże 400 lat przemieni się w Święto Konia, dzięki nowej formule. Skaryszew ma szansę stać się symbolem miasta, które traktuje konia z godnością i należytym szacunkiem, a skaryszewska tradycja końskiego jarmarku przyciągnie miłośników tych zwierząt oraz turystów.

Tegoroczna edycja Jarmarku ponownie została podzielona na dwa dni i odbędzie się 19 i 20 lutego /poniedziałek i wtorek/. 

CO NOWEGO NA JARMARKU

Na mocy porozumienia podpisanego w  lipcu ubiegłego roku  przez Burmistrza Skaryszewa z fundacją CENTARUS oraz na podstawie Uchwały Rady Miejskiej w Skaryszewie, WSTĘPY będą dorocznym świętem koni, z pokazami oraz prezentacją koni, a także ze wszystkim tym co związane jest z jego hodowlą. Oznacza to, iż zostanie utrzymana tradycja kupna i sprzedaży koni różnych ras, z wyłączeniem koni przeznaczonych na rzeź.

Więcej informacji na stronie: www.skaryszew.pl


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009