Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Samorząd Województwa Mazowieckiego

Biuro Regionalne KSOW Województwa Mazowieckiego

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie "Polski Producent Żywności" 2018

01.03.2018

Kontynuując działania na rzecz promocji rodzimego rolnictwa i przetwórstwa, Departament Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie zachęca regionalnych producentów do udziału w tegorocznej edycji Inicjatywy Pozytywistycznej „Polski Producent Żywności” organizowanej przez Stowarzyszenie im. Eugeniusza Kwiatkowskiego z Poznania.

Ideą przedsięwzięcia jest promowanie najlepszych polskich producentów żywności działających na terenie Polski, w tym także na Mazowszu oraz wytwarzanych przez nich produktów.

Informujemy, że etap regionalny jest całkowicie nieodpłatny dla producentów. By zgłosić swój produkt należy wypełnić kartę zgłoszeniową i przesłać ją do 9 marca br.:

  • faksem 22-59-79-702,
  • listownie na adres: Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie, Departament Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich, ul. Skoczylasa 4, 03–469 Warszawa (decyduje data wpływu),
  • bądź drogą elektroniczną, e-mail: kazimierz.kuran@mazovia.pl

Kapituła, na posiedzeniu plenarnym w terminie marzec/kwiecień br., dokona wyboru tzw. finalistów regionalnych, którzy zgłoszeni będą do etapu krajowego.

Przed przystąpieniem do inicjatywy prosimy o zapoznanie się z regulaminem.    

Informujemy, że finaliści regionalni konkursu są wyróżniani przez Marszałka Województwa Mazowieckiego dyplomami, niezależnie od podjęcia decyzji o udziale w etapie krajowym.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z pracownikiem Departamentu Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich, Krzysztofem Kuranem, tel. 22-59-79-339.              

Źródło: www.mazovia.pl             


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009