Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Samorząd Województwa Mazowieckiego

Biuro Regionalne KSOW Województwa Mazowieckiego

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Regionalia 2018

13.03.2018

Serdecznie zapraszamy na VII Targi Produktów Tradycyjnych i Ekologicznych REGIONALIA 2018.Targi odbędą się w dniach 13-15 kwietnia 2018 w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska ul. Marsa 56c, w Warszawie.

Plakat  

Targi Regionalia od kilku lat z sukcesem promują regionalne przysmaki z całej Polski.  Do udziału w imprezie zapraszani są producenci i dystrybutorzy nieprzetworzonych wyrobów z ekologicznych upraw, właściciele gospodarstw agroturystycznych oraz twórcy rękodzieła. To okazja do bezpośredniej promocji na lokalnym rynku, możliwość kontaktów biznesowych, a także rozmów i spotkań z klientem. Jest to szansa na zaprezentowanie swojej oferty, ale także poznania gustów konsumenckich czy zebrania opinii o swoich produktach.

Więcej informacji na stronie: www.regionalia.com.pl


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009