Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Samorząd Województwa Mazowieckiego

Biuro Regionalne KSOW Województwa Mazowieckiego

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Międzynarodowe Targi Żywności WARSAW FOOD EXPO

24.04.2018

Samorząd Województwa Mazowieckiego zaprasza do składania wniosków o wzięcie udziału w II edycji Międzynarodowych Targów Żywności WARSAW FOOD EXPO, które odbędą się w Nadarzynie w dniach 24 - 26 maja br.

Zaprezentowanie się podczas takiego przedsięwzięcia stanowi doskonałą okazję do zapoznania się z ofertą polskich i zagranicznych producentów żywności i zaprezentowania swojej oferty.

Przedsięwzięcie jest doskonałym miejscem do promocji swoich produktów i stwarza możliwości dotarcia do przedstawicieli sieci handlowych, supermarketów, restauracji, hurtowni, do zaistnienia w mediach.

W ramach wspomnianego przedsięwzięcia proponujemy Państwu bezpłatnie skorzystanie z niezabudowanej powierzchni na stoisku Samorządu Województwa Mazowieckiego.

W celu uzyskania dodatkowych informacji na temat powyższej imprezy oraz warunków uczestnictwa prosimy kontakt z: Krzysztofem Zaniewskim tel. (022) 59 79 116, e-mail: krzysztof.kuran@mazovia.pl lub Krzysztofem Kuranem tel. (022) 59 79 339, e-mail: kazimierz.kuran@mazovia.pl.

Zainteresowanych udziałem w targach prosimy o wypełnienie załączonego formularza i przesłanie do dnia 11 maja br. na adres: Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie Departament Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich, ul. Skoczylasa 4, 03-469 Warszawa lub faxem pod numer: (22) 59-79-702, bądź drogą elektroniczną na adres: krzysztof.zaniewski@mazovia.pl  lub kazimierz.kuran@mazovia.pl .

Spośród zgłoszonych w podanym terminie podmiotów Departament dokona wyboru firm które wezmą udział w wydarzeniu. Informujemy, iż pierwszeństwo przy wyborze posiadać będą członkowie Sieci Dziedzictwa Kulinarnego Mazowsze, producenci produktu wpisanego na Listę Produktów Tradycyjnych oraz podmioty uczestniczące w szkoleniach, konferencjach i konkursach realizowanych przez Samorząd Województwa Mazowieckiego, posiadacze aktualnego certyfikatu ekologicznego i innych znaków jakości żywności. Samorząd Województwa Mazowieckiego zastrzega sobie prawo do odwołania własnego udziału w ww. przedsięwzięciu.


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009