Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Samorząd Województwa Mazowieckiego

Biuro Regionalne KSOW Województwa Mazowieckiego

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Zapraszamy do lektury 88 numeru Biuletynu Informacyjnego LGD Razem dla Radomki

08.05.2018

 

Serdecznie zapraszamy Państwa do lektury 88 numeru Biuletynu Informacyjnego Stowarzyszenia „Razem dla Radomki”, na łamach którego dzielimy się z Państwem inicjatywami i działaniami podejmowanymi przez nas i naszych partnerów w okresie ostatniego miesiąca.

Biuletyn nr 88 Stowarzyszenia „Razem dla Radomki” 

Prezentujemy w nim m.in. informacje o wyjątkowym wyróżnieniu, które otrzymaliśmy – nagrodzie specjalnej konkursu Perła Powiatu Radomskiego w kategorii Produkt Roku 2017, otrzymaną w konkursie gospodarczym Starosty Radomskiego - gdzie kapituła konkursu doceniła działania szkoleniowe i aktywizujące, podejmowane przez nas w okresie 7 ostatnich lat. Przedstawiamy informacje o 11 inicjatywach – dla których LGD „Razem dla Radomki” podpisała umowę na realizację projektów grantowych na kwotę blisko 100 tyś. zł. Dzięki ich realizacji powstaną m.in. siłownie na powietrzu, altany, miejsca rekreacji, wydane zostaną płyty muzyczne, publikacje, zakupione zostaną stroje ludowe dla zespołów, ale też przeprowadzone zostaną warsztaty, szkolenia i wydarzenia artystyczne dla mieszkańców obszarów wiejskich, w tym dla grup defaworyzowanych i osób w wieku 50+.

Opowiemy o tegorocznej edycji Targów Agrotravel, gdzie na zaproszenie Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich mogliśmy promować nasz region. Oprócz tych tematów znajdą Państwo informację o nowych przedsiębiorcach wpisanych na Listę Sieci Dziedzictwa Kulinarnego Mazowsza, informację o nagrodzie Oskara Kolberga dla Kapeli Lipców z Wygnanowa, czy pozostając w kręgach muzyki ludowej - o nowej płycie artystów z Wieniawy.

Serdecznie zapraszamy do lektury publikacji, dostępnej pod adresem: www.razemdlaradomki.plhttp://www.razemdlaradomki.pl/news-pl-365

Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
"Razem dla Radomki"
ul. Zielona 127, Janiszew
26-652 Zakrzew
tel. 48 38 58 996


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009