Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Samorząd Województwa Mazowieckiego

Biuro Regionalne KSOW Województwa Mazowieckiego

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Konkurs na Najlepsze Gospodarstwo Ekologiczne

22.05.2018

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Radomiu ogłosiły XI Ogólnopolski Konkurs na Najlepsze Gospodarstwo Ekologiczne w roku 2018. W związku z powyższym Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Warszawie organizuje Konkurs na Najlepsze Gospodarstwo Ekologiczne w 2018 roku w województwie mazowieckim.

Do konkursu mogą się zgłaszać rolnicy prowadzący gospodarstwa w systemie rolnictwa ekologicznego, spełniające wymogi wzajemnej zgodności i posiadające aktualny certyfikat ekologiczny wydany przez upoważnioną jednostkę certyfikującą.

Zgłoszenia do Konkursu można dokonać w jednej  z dwóch kategorii: „ekologia – środowisko” lub „ekologiczne gospodarstwo towarowe”.

Wypełnioną dokumentację zgłoszeniową wraz z dołączoną kopią aktualnego certyfikatu ekologicznego należy złożyć w Mazowieckim Ośrodku Doradztwa Rolniczego Oddział Poświętne w Płońsku, ul. H. Sienkiewicza 11, 09-100 Płońsk do dnia 11.06.2018 roku.

Szczegółowe informacje pod numerami telefonów: 23/663 07 12 lub 23/663 07 13.

Do pobrania:

- Regulamin Konkursu

Dokumentacja zgłoszeniowa:

- formularz zgłoszeniowy

- charakterystyka gospodarstwa

Serdecznie zapraszamy do udziału w Konkursie


                    infografikaPortale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009