Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Samorząd Województwa Mazowieckiego

Biuro Regionalne KSOW Województwa Mazowieckiego

English 
baner

Konkurs - Na wsi najlepiej

23.07.2018

Polska Organizacja Turystyczna zaprasza do udziału w konkursie „Na wsi najlepiej”, którego celem jest identyfikacja, upowszechnianie i promowanie dobrych praktyk w turystyce na obszarach wiejskich a także stworzenie pierwszego w Polsce katalogu dobrych praktyk w turystyce wiejskiej.

Doświadczenia w kreowaniu produktów turystycznych na wsi będą dla innych cennym drogowskazem w rozwoju i wprowadzaniu w życie własnych pomysłów.

Do konkursu można się zgłosić w jednej z czterech kategorii

  • Wypoczynek u rolnika,
  •  Wypoczynek na wsi,
  •  Oferta wypoczynkowa turystyki wiejskiej,
  •  Oferta szlaków kulinarnych na terenach wiejskich.

Dobre praktyki nagrodzone w konkursie zostaną objęte specjalną promocją, w ramach której znajdą się: wydawnictwo albumowe w nakładzie 10 tys. egz., reportaże blogerów specjalizujących się w turystyce, artykuły oraz prezentacja na stronach Polskiej Organizacji Turystycznej, a także w mediach społecznościowych.

Zgłoszenia można składać do 3 sierpnia br.

Zapraszamy na oficjalną stronę, na której znajduje się cała idea, formularz zgłoszeniowy oraz regulamin jak również dane teleadresowe do biura konkursu: https://nawsinajlepiej.polska.travel/


Operacja pn. „Identyfikacja, upowszechnianie i promocja dobrych praktyk w turystyce na obszarach wiejskich” jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Schematu II Pomocy Technicznej „Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.


Źródło: Polska Organizacja Turystyczna

 


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009