Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Samorząd Województwa Mazowieckiego

Biuro Regionalne KSOW Województwa Mazowieckiego

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Konkurs - Na wsi najlepiej

23.07.2018

Polska Organizacja Turystyczna zaprasza do udziału w konkursie „Na wsi najlepiej”, którego celem jest identyfikacja, upowszechnianie i promowanie dobrych praktyk w turystyce na obszarach wiejskich a także stworzenie pierwszego w Polsce katalogu dobrych praktyk w turystyce wiejskiej.

Doświadczenia w kreowaniu produktów turystycznych na wsi będą dla innych cennym drogowskazem w rozwoju i wprowadzaniu w życie własnych pomysłów.

Do konkursu można się zgłosić w jednej z czterech kategorii

  • Wypoczynek u rolnika,
  •  Wypoczynek na wsi,
  •  Oferta wypoczynkowa turystyki wiejskiej,
  •  Oferta szlaków kulinarnych na terenach wiejskich.

Dobre praktyki nagrodzone w konkursie zostaną objęte specjalną promocją, w ramach której znajdą się: wydawnictwo albumowe w nakładzie 10 tys. egz., reportaże blogerów specjalizujących się w turystyce, artykuły oraz prezentacja na stronach Polskiej Organizacji Turystycznej, a także w mediach społecznościowych.

Zgłoszenia można składać do 3 sierpnia br.

Zapraszamy na oficjalną stronę, na której znajduje się cała idea, formularz zgłoszeniowy oraz regulamin jak również dane teleadresowe do biura konkursu: https://nawsinajlepiej.polska.travel/


Operacja pn. „Identyfikacja, upowszechnianie i promocja dobrych praktyk w turystyce na obszarach wiejskich” jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Schematu II Pomocy Technicznej „Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.


Źródło: Polska Organizacja Turystyczna

 


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009