Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Samorząd Województwa Mazowieckiego

Biuro Regionalne KSOW Województwa Mazowieckiego

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Zapraszamy do lektury nowego numeru dwumiesięcznika – „Rolniczy Magazyn Elektroniczny”

07.08.2018

Centralna Biblioteka Rolnicza im. Michała Oczapowskiego zaprasza do lektury kolejnego numeru Rolniczego Magazynu Elektronicznego, a szczególnie nowych działów: Kolberg. Ocalić od zapomnienia, Kuchnia w czasach Belle Epoque, oraz Aktualności w rolnictwie.

Logo: "Rolniczy Magazyn Elektroniczny"

Ponadto, w numerze znajdzie się materiał o żywności dobrze opakowanej oraz o zmianach w Prawie Łowieckim. W dziale dotyczącym ekologii piszemy o zanieczyszczeniu polskich rzek oraz o gorylach górskich.

Dla wszystkich zainteresowanych dawną kulturą i tradycjami ludowymi przygotowano materiał o skrzyniach ludowych oraz o ginących zawodach. Ciekawym jego dopełnieniem będzie tekst o dworze Dembińskich w Przysusze. Zachęcamy również do przeczytania artykułu o oświacie rolniczej w Polsce oraz roli psa w gospodarstwie domowym. Zaś w dziale „Natura i My” tym razem mowa o morwie białej.

Więcej informacji na stronie: www.cbr.gov.pl

Zapraszamy do lektury!


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009