Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Samorząd Województwa Mazowieckiego

Biuro Regionalne KSOW Województwa Mazowieckiego

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Dzielnica Wisła - zagłosujmy w konkursie POT

24.10.2018

15 października rozpoczęło się głosowanie Internautów na produkty turystyczne zgłoszone w konkursie „Najlepszy Produkt Turystyczny – Certyfikat POT” do kategorii Certyfikat Internautów. Produkt turystyczny, który uzyska największą liczbę oddanych głosów zdobędzie Certyfikat Internautów 2018 przyznawany przez Polską Organizację Turystyczną.

W KONKURSIE GŁOSUJEMY POD LINKIEM: https://www.polska.travel/pl/aktualnosci/wybierz-najlepszy-produkt-turystyczny-2018-w-polsce.

Każdy może oddać jeden głos w ciągu 24 godzin - ale ważne jest, że liczą się głosy oddane z komputera w pracy, w domu, z notebooka i ze smartfonu - jeśli tylko możecie głosujcie codziennie kilka razy! Głosowanie potrwa do 26 października do północy. Czekamy na Wasze głosy - najlepiej oczywiście na Dzielnicę Wisła.

Produkty turystyczne zgłaszane do głosowania internautów to nowatorskie i interesujące miejsca, obiekty, imprezy, wydarzenia lub przedsięwzięcia atrakcyjne dla turystów, które zapewniają im wysokiej jakości przeżycia i różnego rodzaju doznania.

Dzielnica Wisła, nieformalna dzielnica Warszawy, ulubione miejsce mieszkańców oraz turystów. To tętniąca życiem przestrzeń w centrum dużego miasta, gdzie można poczuć się jak na wakacjach. Obejmuje tereny zielone, m.in. Natura 2000, plaże, kluby sportowe oraz szeroką ofertę żeglugową. Po lewej stronie są nowe bulwary spacerowe, liczne klubokawiarnie i restauracje. Odbywa się wiele imprez kulturalnych, jest Centrum Nauki Kopernik i Muzeum Sztuki Nowoczesnej, a Multimedialny Park Fontann w 2017 obejrzało ponad milion osób. Zwolennicy sportów mają do dyspozycji ścieżkę rekreacyjną na praskim brzegu, Nadwiślański Szlak Rowerowy, siłownie plenerowe, pumptruck i welodrom i dużo możliwości uprawiania sportów wodnych. Dzielnica Wisła ciągnie się na przestrzeni kilku kilometrów i jest obszarowym produktem turystycznym. Więcej na stronie: http://dzielnicawisla.um.warszawa.pl

Źródło: www.mazowsze.mrot.pl

 


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009