Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Samorząd Województwa Mazowieckiego

Biuro Regionalne KSOW Województwa Mazowieckiego

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Ferie zimowe z Biletem Turysty

24.01.2019

W Kolejach Mazowieckich ferie zimowe trwają w tym roku półtora miesiąca – od 12 stycznia do 24 lutego! I przez cały ten czas można korzystać z Biletu Turysty – opcji bardzo atrakcyjnej dla osób, które lubią szybkie, krótkie i intensywne wycieczki. Do tego tanie: cały koszt to 67 zł za trzy dni jeżdżenia Kolejami Mazowieckimi.

Pociąg

Bilet Turysty to sieciowy bilet imienny, który uprawnia do nieograniczonej liczby przejazdów pociągami Kolei Mazowieckich na obszarze ograniczonym stacjami: Skierniewice, Kutno, Sierpc, Działdowo, Ostrołęka, Małkinia, Czeremcha, Łuków, Dęblin, Skarżysko Kamienna, Drzewica.

Jak informują Koleje Mazowieckie na swojej stronie, Bilet Turysty ma 10-dniowy termin ważności – od daty wydania lub daty wskazanej przez podróżnego. Uprawnia do podróżowania przez 3 dowolnie wybrane dni w terminie ważności biletu. Do biletu wydawany jest karnet, na którym w kasie biletowej lub u kierownika w pociągu Kolei Mazowieckich można dokonać legalizacji każdego z trzech dni podróży.

Obowiązuje jedna cena Biletu Turystycznego dla wszystkich podróżnych – 67 zł.

Źródło: modanamazowsze.pl

Słowa kluczowe : Koleje MazowieckieBilet Turysty


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009