Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Samorząd Województwa Mazowieckiego

Biuro Regionalne KSOW Województwa Mazowieckiego

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Województwo Mazowieckie na Centralnych Targach Rolniczych

07.02.2019

W dniach 1-3 lutego 2019 r. na terenie Międzynarodowego Centrum Targowo – Kongresowego Ptak Warsaw Expo odbyła się trzecia edycja Centralnych Targów Rolniczych. Wydarzenie jest jednym z najdynamiczniej rozwijających się w Polsce wydarzeń z dziedziny agrobiznesu.

Tematem przewodnim tegorocznej edycji było „Gospodarstwo na miarę przyszłości”, w ramach którego odbyły się premiery produktów, maszyn oraz usług SMART AGRO. Zwiedzający mogli skorzystać z bezpłatnych usług z zakresu doradztwa rolniczego, odbyć spotkania z zagranicznymi kontrahentami oraz wziąć udział w licznych konferencjach i panelach dyskusyjnych ukierunkowanych na aktualne tematy dotyczące rolnictwa i hodowli zwierząt.

Samorząd Województwa Mazowieckiego reprezentowało kilkanaście firm przetwórstwa spożywczego, będących członkami Sieci Dziedzictwa Kulinarnego Mazowsze oraz nagradzanych i wyróżnianych w konkursach organizowanych przez Województwo Mazowieckie.

stoisko mazowsza

hala targowa ze stoiskami

stoisko z przetworami

stoisko z pieczywem

stoisko z wyrobami pszczelarskimi

stoisko z wyrobami pszczelarskimi

wystawa sprzętu rolniczeg

 


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009