Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Samorząd Województwa Mazowieckiego

Biuro Regionalne KSOW Województwa Mazowieckiego

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Zapraszamy do udziału w Festiwalu Produktów Regionalnych „Sielskie Smaki”

25.02.2019

Samorząd Województwa Mazowieckiego zaprasza mazowieckich producentów regionalnej i tradycyjnej żywności do udziału w Festiwalu Produktów Regionalnych „Sielskie Smaki”. Wydarzenie jest nową inicjatywą targową, która odbywać się będzie w dniach 5-7 kwietnia br. w Centrum Targowo – Kongresowym Global Expo przy ul. Modlińskiej w Warszawie.

Główną ideą imprezy jest ożywienie świadomości konsumentów oraz przypomnienie im o pięknie i smaku tradycyjnej, regionalnej kuchni.

Zainteresowanym producentom proponujemy bezpłatne skorzystanie z miejsca na stoisku Samorządu Województwa Mazowieckiego, prezentację swoich produktów oraz ich sprzedaż. Pytania prosimy kierować na adres: adriana.jakubowska@mazovia.pl, nr tel.: 22 59 79 374.

Zainteresowanych udziałem w Festiwalu prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie do 1 marca br. pocztą tradycyjna, na adres: Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie, Departament Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich, ul. Skoczylasa 4, 03-469 Warszawa lub drogą elektroniczną na adres: adriana.jakubowska@mazovia.pl.

W przypadku dużego zainteresowania wydarzeniem informujemy, że przy wyborze współwystawcy kryterium będzie stanowiło: członkostwo w Sieci Dziedzictwa Kulinarnego Mazowsze, wpis produktu na Listę Produktów Tradycyjnych, a także udział w konkursach oraz wydarzeniach promocyjnych realizowanych przez Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Formularz zgłoszeniowy


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009