Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Samorząd Województwa Mazowieckiego

Biuro Regionalne KSOW Województwa Mazowieckiego

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Zaproszenie do udziału w targach SMAKI REGIONÓW

23.04.2019

Samorząd Województwa Mazowieckiego zaprasza mazowieckich producentów wysokiej jakości żywności do udziału w XI edycji SMAKI REGIONÓW – Międzynarodowych Targów Produktów i Żywności Wysokiej Jakości, które odbędą się w Poznaniu w dniach 28–30 września br.

Międzynarodowe Targi Produktów SMAKI REGIONÓW to jedna z większych imprez targowych dla branży produktów regionalnych w Polsce i Europie. Uczestnictwo w przedsięwzięciu daje możliwość zaprezentowania swoich produktów, poszerzenia wiedzy, nawiązania nowych kontaktów biznesowych, a także odbycia spotkań branżowych dzięki uczestnictwie w bogatym programie wydarzeń towarzyszących targom.

Zainteresowanym producentom proponujemy bezpłatne skorzystanie z miejsca na stoisku Samorządu Województwa Mazowieckiego. Pytania prosimy kierować na adres: agnieszka.maciolowska@mazovia.pl lub pod nr tel.: 22 59 79 335.

Zainteresowanych udziałem w Targach SMAKI REGIONÓW prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie do 31 maja br. pocztą tradycyjną na adres: Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie, Departament Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich, ul. Skoczylasa 4, 03-469 Warszawa lub drogą elektroniczną na adres: agnieszka.maciolowska@mazovia.pl

W przypadku dużego zainteresowania wydarzeniem informujemy, że przy wyborze współwystawcy kryterium będzie stanowiło: członkostwo w Sieci Dziedzictwa Kulinarnego Mazowsze, oferowanie produktów wpisanych na Listę Produktów Tradycyjnych, udział w konkursach oraz wydarzeniach promocyjnych realizowanych przez Samorząd Województwa Mazowieckiego oraz posiadanie certyfikatu ekologicznego. Dojazd i pobyt w Poznaniu uczestniczy organizują we własnym zakresie. Ponadto informujemy, iż w wypadku braku zgłoszeń lub niskiego zainteresowania przez firmy udziałem w targach, Samorząd Województwa Mazowieckiego zastrzega sobie prawo do odwołania własnego udziału w ww. przedsięwzięciu.

Formularz zgłoszeniowy


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009