Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Samorząd Województwa Mazowieckiego

Biuro Regionalne KSOW Województwa Mazowieckiego

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Spotkanie informacyjno-szkoleniowe z przedstawicielami mazowieckich LGD

25.06.2019

W dniu 13 czerwca 2019 r. w Mleczkowie w Gminie Zakrzew odbyło się spotkanie przedstawicieli Departamentu Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego w Warszawie z przedstawicielami mazowieckich Lokalnych Grup Działania.

Spotkanie dotyczyło stanu  wdrażania i alokacji środków na wdrożenie inicjatywy LEADER na 2014-2020 w województwie mazowieckim oraz postępów w rozliczaniu operacji. W trakcie spotkania omówione zostały wnioski z dotychczasowego wdrażania LSR – „I kamień milowy 2018 r.”, wybór projektów przez LGD, projekty konkursowe, projekty własne i projekty grantowe. Podczas spotkania omawiano także temat dodatkowych środków na wdrażanie lokalnych strategii rozwoju oraz zmniejszeniach budżetów LGD.

W dalszej części omówiona została działalność Mazowieckiej Sieci LGD a w dyskusji poruszane było dotychczasowe doświadczenie i wnioski z wdrażania inicjatywy Leader w ramach PROW 2014-2020 oraz propozycje usprawnień.

Spotkanie zakończyła wizyta studyjna w Muzeum Etosu Rycerskiego w Taczowie.

sala szkoleniowa z uczestnikami szkolenia

Sala szkoleniowa z uczestnikami szkolenia

sala szkoleniowa z uczestnikami szkolenia

obraz Rycerze Bogurodzicy w Taczowie

Słowa kluczowe : LGDLeaderLSR


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009