Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Samorząd Województwa Mazowieckiego

Biuro Regionalne KSOW Województwa Mazowieckiego

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Mazowsze. Weekend dwa kroki stąd

02.08.2019

W dniach 3-4 sierpnia 2019 r. w godzinach 11:00 – 19:00 na Bulwarach Wiślanych w WEEKENDOWEJ STREFIE ANIMACJI (w pobliżu Muzeum Sztuki Nowoczesnej) odbędzie się event o charakterze kulturalno-edukacyjnym pod nazwą „Piękna Polska na weekend”.

Samorząd Województwa Mazowieckiego wraz licznymi instytucjami zaprasza zarówno małych i dużych do zapoznania się z ofertą turystyczną Województwa Mazowieckiego.

                       Plakat

Podczas dwudniowego wydarzenia, będzie można zapoznać się z różnorodnymi propozycjami spędzenia wolnego czasu na Mazowszu przygotowanymi przez: Samorząd Województwa Mazowieckiego; Mazowiecką Regionalną Organizację Turystyczną (MROT); Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie, Europejskie Centrum Artystyczne im. Fryderyka Chopina w Sannikach, Państwowe Muzeum Etnograficzne w Warszawie Urząd Miejski w Radomiu, Muzeum Zbrojownia Zamek w Liwie, Gminę Radzymin, Fundację Ogarnij Emocje, Stację Muzeum, Mazowiecką Jednostkę Wdrażania Programów Unijnych w Warszawie, Mazowiecki Instytut Kultury, Muzeum Kultury Kurpiowskiej w Ostrołęce oraz Towarzystwo Przyjaciół Warszawy.

Na stoiskach przygotowano wiele atrakcji dla dzieci, dorosłych i rodzin. – Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie zaprasza do wzięcia udziału w grze „KOŁO FORTUNY” poświęconej wiedzy olimpijskiej. Zaś Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych w Warszawie zaprasza do wzięcia udziału w dwóch wielkoformatowych grach plenerowych – „MAZOPOLIS” oraz „POCIĄG DO EUROPY -PRZYSTANEK MAZOWSZE”. Gmina Radzymin przygotowała dla uczestników quiz o tematyce historycznej, a Stacja Muzeum przygotowała zajęcia dla dzieci edukacyjne o tematyce kolejowej.

Najmłodsi będą mogli poznać Mazowsze poprzez krzyżówki, kolorowanki itp.

Poza Weekendową Strefą Animacji, idąc w stronę Mostu Śląsko-Dąbrowskiego, w PRZYSTANKU SZTUKA zapraszamy do wzięcia aktywnego udziału w warsztatach, przygotowanych przez: Muzeum Zbrojownia w Liwie, Państwowe Muzeum Etnograficzne w Warszawie, Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie, Fundacji Ogarnij Emocje oraz Muzeum Kultury Kurpiowskiej w Ostrołęce.

** Bardzo prosimy o wzięcie pod uwagę ograniczonej liczby miejsc na warsztatach. Ochotnicy będą wpuszczani według kolejności przybycia.

                     Plakat


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009