Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Samorząd Województwa Mazowieckiego

Biuro Regionalne KSOW Województwa Mazowieckiego

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

XXI Radomskie Święto Chleba

08.08.2019

Wielkim wydarzeniem regionalnym już od 21 lat jest Radomskie Święto Chleba, które w tym roku odbędzie się 1 września w Muzeum Wsi Radomskiej - spotkanie z kunsztem piekarzy oraz twórcami ludowymi stało się już tradycją mieszkańców regionu radomskiego ale również gości z innych województw a nawet krajów.

Plakat

W tym dniu odbywać się będą  koncerty, które umilą czas spędzany w Muzeum Wsi Radomskiej a szczegółowy plan wydarzenia zamieszczamy poniżej.  

Zapraszamy wszystkich aby tego dnia wraz  rodzinami odwiedzić Muzeum Wsi Radomskiej i wziąć udział w obchodach Święta Chleba 2019.

PROGRAM:

10:00 Msza Święta za piekarzy i rolników

13:00 Występ Łemkowskiego zespołu  pieśni i tańca "Kyczera"

14:30 Rozstrzygnięcie konkursu  " Tradycyjny wieniec dożynkowy"

16:00 Koncert zespołu "Pod Strzechą"

17:30 Koncert zespołu "Hora"

ponadto: wystawa stoisk piekarniczych i prezentacja pieczywa z radomskich piekarni, występy kapel ludowych, potańcówka pod dębem, kiermasz twórczości ludowej.

Więcej informacji na stronie: www.muzeum-radom.pl


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009