Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Samorząd Województwa Mazowieckiego

Biuro Regionalne KSOW Województwa Mazowieckiego

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Pikniki „Serdeczne Mazowsze”

12.08.2019

Samorząd Województwa Mazowieckiego zaprasza mieszkańców Mazowsza na pięć wydarzeń kulturalno-promocyjnych „Serdeczne Mazowsze”.

Każdy z pikników odbędzie się w innym mieście Mazowsza. Zapraszamy 7 września do Radomia – Muzeum Wsi Radomskiej, 14 września do Siedlec – skwer T. Kościuszki (plac za Muzeum Regionalnym w Siedlcach), 21 września do Płocka – Stary Rynek, 22 września do Ciechanowa – Zamek Książąt Mazowieckich i 28 września do Ostrołęki – Forty Bema.

Plakat 

Początek każdego pikniku o godz. 13.00. W programie każdego z wydarzeń zaplanowano wiele nietuzinkowych atrakcji i ciekawych konkursów m.in. pokazy, warsztaty, konkursy oraz questy o Mazowszu. Dla najmłodszych –  strefa dziecka, a w niej animacje, malowanie buziek, plecenie warkoczy, kolorowanki, bańki mydlane, a także kręcenie balonów i balonowe figurki na życzenie dzieci. W strefie gier i zabaw czekać będą gigantyczne gry terenowe. Mazowieckie instytucje kultury zapraszają do strefy edukacyjnej. Na pikniku odpoczniecie wylegując się na leżakach w strefie wypoczynku, a wzmocnicie się w strefie food trucków. Na zakończenie każdego dnia pokaz filmu w kinie plenerowym.

Serdecznie zapraszamy!

 

 


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009