Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Samorząd Województwa Mazowieckiego

Biuro Regionalne KSOW Województwa Mazowieckiego

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Nagroda dla samorządu Mazowsza podczas World Travel Show

21.10.2019

Stoisko Samorządu Województwa Mazowieckiego otrzymało nagrodę podczas Międzynarodowych Targów Turystycznych World Travel Show. Uznano, że „Mazowsze serce Polski” jest najpiękniejszym stoiskiem targowym.

Nagrodę przyznali organizatorzy imprezy, która odbywa się w Centrum Targowo-Kongresowym Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie. Wyróżnienie odebrała zastępca dyrektora Departamentu Kultury, Promocji i Turystyki UMWM Izabela Stelmańska.

                    World Travel Show

                    World Travel Show

Międzynarodowe Targi Turystyczne World Travel Show to jedno z najważniejszych wydarzeń targowych branży turystycznej w Polsce. To jedyne w Polsce targi turystyczne, które otrzymały certyfikat UFI – Światowego Stowarzyszenia Przemysłu Targowego.

W tegorocznej IV edycji wydarzenia, która potrwa do niedzieli, 20 października, uczestniczą touroperatorzy, kontrahenci i eksperci z branży turystycznej z całego świata. Impreza jest doskonałą okazją do nawiązania relacji biznesowych, pozyskania nowych klientów i odkrycia nieznanych dotąd rynków. To świetna okazja dla wszystkich, którzy szukają nowych inspiracji do podróżowania.     

Więcej informacji dostępne na stronie.

Źródło: www.mazovia.pl


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009