Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Samorząd Województwa Mazowieckiego

Biuro Regionalne KSOW Województwa Mazowieckiego

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Samorząd Mazowsza z nagrodą na TT Warsaw 2019

22.11.2019

Samorząd Województwa Mazowieckiego zdobył Grand Prix 27. Targów Turystycznych TT Warsaw 2019. To kolejny sukces w prezentowaniu potencjału regionu!

                 TT Warsaw 2019

Samorząd Mazowsza zdobył też, po raz kolejny, wyróżnienie w konkursie Dziennikarzy i MT Targi Polska na najbardziej oryginalne i profesjonalne stoisko targowe w ramach „Homo Turisticus”.

– Cieszymy się, że nasze działania w promowaniu potencjału regionu są dostrzegane i nagradzane. Staramy się czerpać z dziedzictwa regionalnego i nowoczesnych form jego eksponowania, przekształcając walory w unikalną ofertę turystyczną – podkreśla zastępca dyrektora Departamentu Kultury, Promocji i Turystyki w urzędzie marszałkowskim Izabela Stelmańska.

TT Warsaw to jedyne w swoim rodzaju wydarzenie, które na stałe wpisało się do kalendarza najbardziej znanych i cenionych imprez branżowych. Od wielu lat stanowi największą platformę promocji ofert turystycznych z całego świata. Daje szansę na wymianę doświadczeń oraz nawiązanie cennych kontaktów biznesowych z przedstawicielami branży turystycznej z zagranicy, polskimi touroperatorami, agentami czy zarządzającymi bazą noclegową.

W tym roku w targach bierze udział 500 wystawców z 50 krajów z 5 kontynentów, a wśród nich niemal 150 touroperatorów. Imprezie towarzyszą spotkania branżowe: konferencje, warsztaty, seminaria, prezentacje krajów. Zwiedzający mogą zapoznać się nie tylko z propozycjami polskich miast i regionów, poznać ich tradycję i kulturę, ale również z ofertą zagranicznych wystawców.

Źródło:www.mazovia.pl


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009