Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Samorząd Województwa Mazowieckiego

Biuro Regionalne KSOW Województwa Mazowieckiego

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Skansen w Sierpcu otwarty dla zwiedzających!

15.05.2020

Po dwóch miesiącach przerwy Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu zostało udostępnione publiczności. Sierpecki skansen można odwiedzać od 12 maja, zachowując, rzecz jasna, niezbędne środki bezpieczeństwa: zakryte usta i nos oraz obowiązek zachowania odległości min. 2 metrów to pierwsze punkty nowego regulaminu.

Do odwołania wyłączona jest możliwość zwiedzania skansenu w zorganizowanych grupach, a także wstrzymane zostaje świadczenie następujących usług: zwiedzania z przewodnikiem i audioprzewodnikiem, organizowania inscenizacji, prezentacji, pokazów zajęć gospodarskich, rzemiosła i rękodzieła, usług edukacyjnych, organizowania imprez plenerowych, przejażdżek konnych oraz zaprzęgiem konnym.

Zachęcamy do zwiedzania ekspozycji muzealnych z publikacją „Przewodnik”, która będzie miłą pamiątką z pobytu w Muzeum, a także, jeśli to możliwe, do korzystania z elektronicznych form płatności lub on-line.

Nowy regulamin odwiedzania Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu

Wyznaczono również nowe godziny pracy Muzeum:
– wtorek – piątek: 9.00 – 17.00
– sobota – niedziela: 10.00 – 18.00

Ratusz oraz Muzeum Małego Miasta w Bieżuniu (oddział Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu) pozostają na razie zamknięte do odwołania.

                       Skansen w Sierpcu, fot. Sławomir Świetlik


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009