Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Samorząd Województwa Mazowieckiego

Biuro Regionalne KSOW Województwa Mazowieckiego

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

WIEŚci z Mazowsza – reaktywacja!

19.06.2020

Wraca program informacyjny WIEŚci z Mazowsza. W nowej odsłonie i z nowym zasięgiem!

WIEŚci z Mazowsza już od kilku lat goszczą w mediach społecznościowych i w rozgłośniach radiowych przynosząc świeże informacje o Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich i Samorządzie Województwa Mazowieckiego. Są to zarówno filmy i audycje radiowe obecne m.in. na kanale YouTube i na Facebooku.  Nasze kamery i mikrofony były i są zawsze tam, gdzie na Mazowszu dzieje się coś interesującego i inspirującego - starając się przekazywać dużo informacji i promować dobre praktyki.

W tym roku nie będzie inaczej. Od jutra startują WIEŚci z Mazowsza w nowej formule i nowym formacie.

Co tydzień nowe programy będziemy publikować na Facebooku (skrót) i YouTube (całość materiału). Filmy z YouTube będą obecne na ponad 30 regionalnych portalach internetowych tak, byście Państwo o aktualnościach dowiadywać się szybko i bez kłopotu. Będziemy również w trzech stacjach radiowych – w każdą sobotę o godz. 8.30 w Radio 7 (powiaty północnego Mazowsza m.in. mławski, przasnyski, żuromiński i ciechanowski); o 9.30 w Radio Rekord FM (południowe Mazowsze m.in. powiat radomski, białobrzeski, przysuski, zwoleński, kozienicki, szydłowiecki i lipski) oraz o 11.00 w Rozgłośni Regionalnej Radio dla Ciebie (zasięg na całym Mazowszu).

Już dziś zapraszamy do oglądania i słuchania. WIEŚci z Mazowsza są robione z Wami i dla Was!

                         


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009