Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Samorząd Województwa Mazowieckiego

Biuro Regionalne KSOW Województwa Mazowieckiego

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Zapraszamy na XV Jesienny Jarmark „od pola do stołu”

22.07.2020

Po raz piętnasty zapraszamy do udziału w Jesiennym Jarmarku „od pola do stołu”, który odbędzie się 13 września 2020 roku w Mazowieckim Ośrodku Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Warszawie, Oddział Poświętne w Płońsku.

Jesienny Jarmark „od pola do stołu” ma już swoją tradycję, o jego atrakcyjności świadczy wzrastająca co roku liczba zwiedzających. Celem Jarmarku jest promocja dziedzictwa kulturowego mazowieckiej wsi, różnych form przedsiębiorczości wiejskiej, twórczości ludowej, gospodarstw rolnych wytwarzających żywność tradycyjną i ekologiczną. Miłośnikom żywności tradycyjnej i ekologicznej lub ogrodów proponujemy skorzystanie z kiermaszu lokalnych wytwórców żywności oraz kwiatów, krzewów i starych odmian drzew owocowych. Oferta XV Jesiennego Jarmarku jest bardzo bogata.

Program:

10.00 - 10.30 - Uroczyste otwarcie XV Jesiennego Jarmarku „od pola do stołu” (Centrum Edukacyjno-Konferencyjne)

10.30 - 15.30 - Konferencja nt. „Przetwarzanie i sprzedaż żywności w gospodarstwach rolnych” (Centrum Edukacyjno-Konferencyjne)

9.00 - 17.00 - Punkt informacyjny Programu Rozwoju Obszarów  Wiejskich na lata 2014-2020 – (stoisko MODR O/Poświętne)

9.00 - 17.00 - Kiermasze żywności tradycyjnej i ekologicznej, twórczości ludowej, rękodzieła oraz kwiatów, krzewów, drzewek.

Zachęcamy i zapraszamy do udziału w naszym Jarmarku.

Posiadamy odpowiednie warunki, zaplecze i kilkunastoletnie doświadczenie organizacyjne w realizacji tej imprezy.

XV Jesienny Jarmark „od pola do stołu” odbędzie się na terenie Mazowieckiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego Oddział Poświętne w Płońsku, ul. H. Sienkiewicza 11.

Jarmark jest realizowany w ramach Planu Działania Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020, Planu operacyjnego na lata 2020-2021, konkurs nr 4/2020 - Działanie 6: Ułatwianie wymiany wiedzy pomiędzy podmiotami uczestniczącymi w rozwoju obszarów wiejskich oraz wymiana i rozpowszechnianie rezultatów działań na rzecz tego rozwoju.

Szczegółowe informacje:

Danuta Bronowska tel. 23 663 07 26,

e-mail: danuta.bronowska@modr.mazowsze.pl

Paulina Wasiak tel:.23 663 07 23, e-mail: paulina.wasiak@modr.mazowsze.pl

Anna Nowicka tel. 23 663 07 23, e-mail: anna.nowicka@modr.mazowsze.pl

Pliki do pobrania

Zgłoszenie XV Jesienny Jarmark „od pola do stołu”

Regulamin XV Jesienny Jarmark „od pola do stołu”

Źródło: MODR


                

 

 

 


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009