Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Samorząd Województwa Mazowieckiego

Biuro Regionalne KSOW Województwa Mazowieckiego

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Konkurs „Dookoła Europy”

24.07.2020

Ułóż propozycję podróży koleją, która w 3 dni obejmie jak najwięcej krajów Unii Europejskiej i wygraj atrakcyjne nagrody!

                      Konkurs

Najbliższa edycja konkursu Euroscola dopiero pod koniec roku, dlatego postanowiliśmy przygotować dla Was coś specjalnego na drugą połowę wakacji.

Do udziału w konkursie promującym zwiedzanie Unii Europejskiej koleją zapraszamy uczniów i uczennice szkół średnich w całej Polsce. Wyobraźcie sobie, że jesteście posiadaczami i posiadaczkami biletu Interrail Pass (https://www.start-discover.eu/wp-content/uploads/2019/01/Interrail-Pass-Guide-2019-POL-FINAL-LR.pdf). Możecie przemieszczać się dowolną liczbą pociągów, ale tylko przez 3 dni pod rząd. Waszym zadaniem jest ułożenie w tym czasie takiej podróży, aby zaczynając z dowolnej stolicy państwa Unii Europejskiej, odwiedzić jak najwięcej krajów Unii.

Zasady konkursu:

  • Poruszamy się tylko pociągami.
  • Podróż zaczynamy z dowolnej stolicy państwa Unii Europejskiej.
  • Uwzględniamy noclegi (chyba że jedziemy pociągiem nocnym!), ale zakładamy, że wszystkie inne czynności (np. posiłki i toaleta) odbywać się będą w czasie podróży pociągiem.
  • Propozycję trasy należy przesłać na adres: kontakt@poledialogu.org.pl na specjalnym formularzu dostępnym pod artykułem.

Do wygrania Aparat FujiFilm Instax Mini Lime (pierwsze i drugie miejsce), podróżny powerbank (trzecie miejsce).

Szczegółowy regulamin konkursu znajdziecie poniżej.

Konkurs trwa od 20 lipca do 23 sierpnia 2020 roku!

W razie pytań prosimy o kontakt mailowy: d.kuc@poledialogu.org.pl.

Zapraszamy!

formularz_odpowiedzi

Regulamin

Źródło: www.euroscola.pl


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009