Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Samorząd Województwa Mazowieckiego

Biuro Regionalne KSOW Województwa Mazowieckiego

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Zapraszamy rolników z terenu Gminy Pilawa na wyjazd studyjny

16.09.2020

Burmistrz Miasta i Gminy Pilawa ogłasza nabór rolników z terenu Gminy Pilawa do udziału w 3 dniowym wyjeździe studyjnym.

Termin wyjazdu: 23-25.09.2020 r.

Celem operacji jest podniesienie wiedzy mieszkańców terenów wiejskich Gminy Pilawa w zakresie działalności gospodarczej, przedstawionej na bazie dobrych praktyk działalności agroturystycznej na terenach wiejskich województwa kujawsko-pomorskiego, jako dobrego przykładu możliwości wykorzystania potencjału regionu. Aktywizacja społeczności terenów wiejskich Gminy Pilawa przyczyni się do rozwoju gospodarczego, a tym samym do ograniczania ubóstwa występującego na słabo rozwiniętych obszarach wiejskich regionu.

Uczestnicy wyjazdu zdobędą wiedzę dotyczącą określonego modelu działalności, początkowych problemów z jego wdrażaniem, zapoznają się szczegółowo z ofertą odwiedzanych miejsc, jak również zyskają możliwość zadawania pytań które pojawią się w trakcie prezentacji.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w wyjeździe studyjnym prosimy o osobiste złożenie wypełnionej KARTY ZGŁOSZENIA UDZIAŁU w sekretariacie Urzędu Miasta i Gminy Pilawa, w terminie do 18.09.2020 r. Liczba miejsc ograniczona.

Do pobrania:

PROGRAM WYJAZDU

KARTA ZGŁOSZENIA UDZIAŁU

Źródło: www.pilawa.pl


                     logotypy PROW 2014-2020 - infografika


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009