Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Samorząd Województwa Mazowieckiego

Biuro Regionalne KSOW Województwa Mazowieckiego

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Olimpiada Wiedzy Rolniczej w Płocku

07.10.2020

Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Warszawie Oddział Płock przystąpił do realizacji projektu "Olimpiada Wiedzy Rolniczej", realizowanego w ramach Planu Działania Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, Plan operacyjny na lata 2020-2021.

W ramach operacji 15 października 2020 r. o godz. 10.00 w sali widowiskowo-sportowej w Maszewie Dużym, ul. Sportowa 7a, zorganizowana będzie olimpiada dla 40 uczestników (w tym również pełnoletnich uczniów szkół rolniczych), rolników prowadzących gospodarstwa rolne samodzielnie lub wspólnie z rodzicami z terenu powiatów: gostynińskiego, płockiego i sierpeckiego, z wyłączeniem finalistów olimpiady w 2019 r.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w olimpiadzie proszone są o zgłoszenie się do doradcy rolniczego MODR Warszawa Oddział Płock na terenie gminy lub do osoby bezpośrednio realizującej projekt:

Grażyna Gołębiewska MODR Warszawa Oddział Płock, ul. Zglenickiego 42 D, tel.: 24/268-60-95, email: grazyna.golebiewska@modr.mazowsze.pl

Zgłoszenia przyjmowane będą do 12 października 2020 r.

Uczestnicy muszą posiadać maseczki, zobowiązani są do zachowania zalecanego odstępu i stosowania się do zaleceń epidemiologicznych i obostrzeń sanitarnych obowiązujących w związku z COVID-19.

Do pobrania:

Regulamin

Plakat


                    


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009