Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Samorząd Województwa Mazowieckiego

Biuro Regionalne KSOW Województwa Mazowieckiego

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

„Integracja społeczna mieszkańców płockiego Mazowsza” - relacja z warsztatów

23.10.2020

Partner KSOW Stowarzyszenie Akademia Praktyki i Innowacji informuje, iż w dniach, 15,16,17 października br. w godzinach 8.00-13.00 w świetlicy wiejskiej w Męczeninie odbyły się warsztaty/spotkania partnerskie skupiające przedstawicieli sektora społecznego, prywatnego i publicznego realizowane w ramach operacji „Integracja społeczna mieszkańców płockiego Mazowsza”, w ramach Planu Działania Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 Plan operacyjny na lata 2020–2021.

Warsztaty prowadzone były przez moderatora posiadającego doświadczenie w prowadzeniu spotkań metodami aktywnymi. W warsztatach uczestniczyło 10 osób, w tym przedstawiciele sektora społecznego, prywatnego i publicznego, członkowie zawiązanego partnerstwa.

 

W ramach prowadzonych warsztatów uczestnicy zapoznali się zasadami tworzenia i funkcjonowania partnerstw na obszarach wiejskich, działaniami lokalnych samorządów na rzecz przeciwdziałaniu wykluczeniu społecznemu działania organizacji pozarządowych na rzecz aktywizacji mieszkańców obszarów wiejskich.

W ramach warsztatów uczestnicy przeprowadzili analizę studium przypadku zrealizowanych przedsięwzięć.

Zorganizowane warsztaty były okazją do wymiany doświadczeń oraz przekazania wiedzy z zakresu możliwości podejmowania i wdrażania na obszarach wiejskich oddolnych inicjatyw na rzecz integracji społecznej.


                        


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009