Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Samorząd Województwa Mazowieckiego

Biuro Regionalne KSOW Województwa Mazowieckiego

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Samorząd województwa przestrzega - nieuczciwe praktyki w pozyskiwaniu środków

03.10.2012

W związku z pojawiającymi się w ostatnim czasie sygnałami dotyczącymi rzekomego udzielania przez Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie wsparcia dla gospodarstw rolnych informujemy, że Samorząd Województwa Mazowieckiego nie korzysta z usług zewnętrznych podmiotów działających w branży doradczej i konsultingowej w związku z udzielaniem wsparcia w zakresie rozwoju obszarów wiejskich.

Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie nie pobiera opłat za udzielanie informacji o możliwości uzyskania pomocy w/w zakresie oraz nie przygotowuje wniosków o wsparcie finansowe.

Pojawiające się sygnały o możliwości uzyskania, ze środków samorządu województwa, wsparcia na modernizację gospodarstw rolnych mogą świadczyć o stosowaniu nieuczciwej praktyki i chęci wyłudzenia pieniędzy od osób potencjalnie zainteresowanych.

W związku z powyższym zwracamy się z prośbą o zachowanie ostrożności i czujność w przypadku uzyskania oferty odpłatnej pomocy przy ubieganiu się o środki finansowe.

Szczegółowe informacje na temat wsparcia, jakiego udziela Samorząd Województwa Mazowieckiego w zakresie rozwoju obszarów wiejskich znajdują się na stronie internetowej www.mazovia.pl .


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009