Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie

Biuro Regionalne KSOW Województwa Mazowieckiego

English 
baner

Noc Muzeów w Ministerstwie Rozwoju w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich

20.03.2017

 W dniu 20 maja 2017 (sobota) godz. 19:00 - 22:00 Ministerstwo Rozwoju zaprasza na  Noc Muzeów w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich.

Myślisz, że gmach Ministerstwa Rozwoju to tylko chłodne mury i urzędnicy w krawatach? Przyjdź, a przekonasz się, że tak nie jest. Zobaczysz jak na co dzień urzędują ministrowie, posłuchasz ciekawych historii, które dotyczą budynku przy Placu Trzech Krzyży. Na kilkanaście minut zanurzysz się w rzeczywistości 3D oglądając „Animowana historię Polski” Tomasza Bagińskiego. Kluczową atrakcją będą nowoczesne startupy i firmy gamingowe, które otrzymały wsparcie z Funduszy Europejskich. Będziesz mógł zobaczyć ich innowacyjne produkty, np. dowiedzieć się jak programować poprzez zabawę.

Zapraszamy!

Źródło: www.kulturalna.warszawa.pl


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009