Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Samorząd Województwa Mazowieckiego

Biuro Regionalne KSOW Województwa Mazowieckiego

English 
baner

Noc Muzeów w Ministerstwie Rozwoju w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich

20.03.2017

 W dniu 20 maja 2017 (sobota) godz. 19:00 - 22:00 Ministerstwo Rozwoju zaprasza na  Noc Muzeów w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich.

Myślisz, że gmach Ministerstwa Rozwoju to tylko chłodne mury i urzędnicy w krawatach? Przyjdź, a przekonasz się, że tak nie jest. Zobaczysz jak na co dzień urzędują ministrowie, posłuchasz ciekawych historii, które dotyczą budynku przy Placu Trzech Krzyży. Na kilkanaście minut zanurzysz się w rzeczywistości 3D oglądając „Animowana historię Polski” Tomasza Bagińskiego. Kluczową atrakcją będą nowoczesne startupy i firmy gamingowe, które otrzymały wsparcie z Funduszy Europejskich. Będziesz mógł zobaczyć ich innowacyjne produkty, np. dowiedzieć się jak programować poprzez zabawę.

Zapraszamy!

Źródło: www.kulturalna.warszawa.pl


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009