Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Samorząd Województwa Mazowieckiego

Biuro Regionalne KSOW Województwa Mazowieckiego

English 
baner

Innowacje w nawożeniu - warsztaty naukowe

27.03.2017

Instytut Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa Państwowy Instytut Badawczy we współpracy z Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Radomiu organizuje w dniu 5 kwietnia 2017r. warsztaty naukowe nt. "Innowacje w nawożeniu".

Celem warsztatów jest przedstawienie nowości produktowych i procesowych w obszarze gospodarki nawozowej, wdrożonych w ostatnim czasie lub mogących znaleźć zastosowanie w praktyce w niedalekiej przyszłości. Do udziału w warsztatach zapraszamy doradców rolniczych, rolników, przedstawicieli jednostek pracujących na rzecz rolnictwa.

Udział w warsztatach jest bezpłatny, zapewniamy obiad, serwis kawowy. Uczestnicy pokrywają koszt dojazdu na warsztaty.

O zakwalifikowaniu na szkolenie decydować będzie kolejność zgłoszenia z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc.

W przypadku rezygnacji z udziału w szkoleniu należy niezwłocznie (najpóźniej 2 dni przed szkoleniem) poinformować organizatora. W przeciwnym razie uczestnik zostanie obciążony kosztami zamówionego posiłku.

Kartę zgłoszenia uczestnictwa proszę przesłać do 31 marca 2017r. na adres b.ozdzinska@cdr.gov.pl, lub faxem na nr 48 365 49 70 lub pocztą na adres 26-600 Radom ul. Chorzowska 16/18.

Osoba do kontaktu w sprawie naboru: Barbara Pachocka-Oździńska,            tel. 48 365 69 24.

Do pobrania

Źródło: www.cdr.gov.pl


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009