Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Samorząd Województwa Mazowieckiego

Biuro Regionalne KSOW Województwa Mazowieckiego

English 
baner

Szkolenie: "Systemy zapewnienia bezpieczeństwa i higieny produkcji żywności w gospodarstwie Global GAP"

31.03.2017

Centrum Doradztwa Rolniczego Oddział w Radomiu organizuje w dniach 20-21.04.2017 roku szkolenie nt. ”Systemy zapewnienia bezpieczeństwa i higieny produkcji żywności w gospodarstwie Global GAP - dokumentacja wymagana dla wybranych działalności”, na które serdecznie zapraszamy doradców, przedstawicieli Izb Rolniczych, osoby zainteresowane współpracą z instytucjami wdrażającymi standard, zajmującymi się problematyką prowadzenia produkcji żywności w gospodarstwie rolnym, doradztwa w zakresie wdrażania systemów jakości żywności i związanych z tą działalnością wymagań rynkowych dla produkcji na poziomie podstawowym.

Szkolenie rozpocznie się o godzinie 11.00 w Centrum Doradztwa Rolniczego Oddział w Radomiu ul. Chorzowska 16/18. Koszty dydaktyczne szkolenia pokrywa CDR. Jednostka delegująca uczestnika pokrywa koszty uczestnictwa w szkoleniu tj. wyżywienia, noclegu, dojazdu do CDR O/Radom.

Kartę zgłoszenia uczestnictwa należy przesłać na załączonym formularzu do 18 kwietnia 2017 r. na adres radom@cdr.gov.pl lub faksem na numer 48 365 49 70.

Osoby do kontaktu:
- zagadnienia merytoryczne Barbara Sałata e-mail: b.salata@cdr.gov.pl,               tel. 48 365 69 35
- rekrutacja i organizacja Barbara Pachocka-Oździńska e-mail: b.ozdzinska@cdr.gov.pl, tel. 48 365 69 24

Do pobrania:

Więcej informacji na stronie: www.cdr.gov.pl

 


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009