Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Samorząd Województwa Mazowieckiego

Biuro Regionalne KSOW Województwa Mazowieckiego

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Od zera do milionera - spotkanie networkingowe MSODI

06.11.2019

Już 8 listopada 2019 r. w samym centrum Warszawy, w The Heart o godz. 8:00 rano, odbędzie się pierwsze z cyklu 8-miu spotkań networkingowych, realizowanych w ramach projektu MSODI.

Spotkanie skierowane jest do środowiska Instytucji Otoczenia Biznesu, małych i średnich przedsiębiorstw i startupów oraz przedstawicieli nauki funkcjonujących na Mazowszu.

Będzie mowa o trendach 2030 oraz o tym, kiedy warto współpracować i kiedy warto pozostać startupem. Uczestnicy poznają także historię Kaniewski Design Sp. z o. o., a w wywiadzie w formule Bez/schematu przysłuchamy się rozmowie z jedną z rozpoznawalnych na arenie krajowej i międzynarodowej firm z Mazowsza – Risk made in Warsaw!

Spotkanie zaowocuje nie tylko nawiązaniem nowych relacji, ale także dostarczy eksperckiej wiedzy, skutecznych rozwiązań, narzędzi i technik kreatywnych oraz zainspiruje dzięki przykładom dobrych praktyk.

Program wydarzenia, szczegóły dojazdu oraz rejestracja dostępna jest za pośrednictwem strony wydarzenia.


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009