Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Samorząd Województwa Mazowieckiego

Biuro Regionalne KSOW Województwa Mazowieckiego

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Targi Żywności Regionalnej i Ekologicznej 26–27 września 2020 Poznań

04.09.2020

Targi Żywności Regionalnej i Ekologicznej odbędą się w Poznaniu 2627 września 2020 r.

plakat targów

Oferta targów adresowana jest przede wszystkim do świadomych konsumentów, zwracających uwagę na wartość spożywanych produktów i poszukujących tych artykułów spożywczych, które mają ekologiczne pochodzenie, powstają na bazie lokalnych surowców czy też ich produkcja jest potwierdzona certyfikatami jakości.

Wydarzenie urozmaicone jest o warsztaty rodzinne, animacje, zgadywanki i smaczne przygody dla najmłodszych. Wszystko po to, by poprzez formę zabawy nauczyć dzieci zdrowych nawyków żywieniowych oraz zaprezentować różnorodność kuchni regionalnej.

Dodatkowo tegoroczna edycja targów odbywa się w tym samym czasie, co Jesienny Targ Ogrodniczy.

Przygotowaniom do targów towarzyszy wielopłaszczyznowa kampania promocyjna targów oparta m.in. o takie kanały jak media lokalne i ogólnopolskie o tematyce lifestyle i kulinarnej, Internet i media społecznościowe. Dzięki temu informacja o targach i wystawcach biorących w nich udział dociera do szerokiego grona potencjalnych klientów w tym także biznesowych z branży HoReCa.

Zgodnie z zaleceniami Głównego Inspektoratu Sanitarnego (GIS) organizatorzy targów, tj. Międzynarodowe Targi Poznańskie Sp. z o.o., podejmą wszelkiego rodzaju środki ostrożności w trosce o bezpieczeństwo zarówno wystawców jak i odwiedzających poprzez m.in. zainstalowanie kamer termowizyjnych mierzących temperaturę ciała, możliwość elektronicznego zakupu biletów wstępu, pisemne lub elektroniczne wypełnienie ankiety epidemiologicznej, wprowadzenie obowiązku dezynfekcji rąk przy wejściu i wyjściu z targów, wprowadzenie wymogu zakrywania ust i nosa w pomieszczeniach pawilonów czy czasowe ograniczenia wejścia na teren wystawowy podyktowany maksymalną liczbą osób mogących przebywać na jednym obszarze.   

Wszelkich dodatkowych informacji odnośnie udziału w imprezie udzielą Państwu Dyrektor Projektu Marcin Gorynia:

e-mail: marcin.gorynia@grupamtp.pl  tel. +48 603410238

oraz Manager ds. kluczowych klientów Monika Wawrzyniak:

e-mail: monikawawrzyniak@grupamtp.pl  tel. +48 603590462.

Źródło: www.mazovia.pl


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009