Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Samorząd Województwa Mazowieckiego

Biuro Regionalne KSOW Województwa Mazowieckiego

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Konkurs „Przyjazna wieś 2010” rozstrzygnięty!

20.09.2010

W dniu 13 września 2010 r. odbyło się posiedzenie Komisji Konkursowej na najlepszy projekt w zakresie infrastruktury zrealizowany na terenach wiejskich przy wsparciu środków unijnych.

Jest to druga edycja konkursu „Przyjaznej wieś” organizowana przez Sekretariat Regionalny Województwa Mazowieckiego KSOW na szczeblu regionalnym w ramach realizacji Planu Działania Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na lata 2010 – 2011.

Konkurs miał na celu wyłonienie i wypromowanie najbardziej innowacyjnych i efektywnych projektów o charakterze infrastrukturalnym o zasięgu lokalnym, regionalnym lub transregionalnym, sfinansowanych ze środków funduszy europejskich. Zwycięzcami etapu regionalnego konkursu w kategorii infrastruktura społeczna w Województwie Mazowieckim zostali:

I miejsce – „Rozbudowa budynku Gimnazjum i budowa hali sportowej w Dzierżeninie gm. Pokrzywnica” – projekt zrealizowany przez Gminę Pokrzywnica;

II miejsce – „Partnerstwo Dla Rain Mana, Rain Man dla Partnerstwa” – projekt zrealizowany przez Gminę Lesznowola;

III miejsce – „Zakup wyposażenia kręgielni w Borowiu” – projekt zrealizowany przez Gminę Borowie.

Laureatom serdecznie gratulujemy.


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009