Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Samorząd Województwa Mazowieckiego

Biuro Regionalne KSOW Województwa Mazowieckiego

English 
baner

Mazowsze na AGROTRAVEL

05.04.2017

Zapraszamy na IX Międzynarodowe Targi Turystyki Wiejskiej i Agroturystyki AGROTRAVEL 2017, które odbędą się w dniach 7-9 kwietnia na terenie Targów Kielce, ul. Zakładowa 1.

Mazowsze będzie prezentowane w hali F na stoiskach 33 i 34. Będą atrakcje artystyczne, kulinarne, muzyczne i emocjonalne. 

Tegoroczne stoisko z agroturystyczną ofertą Mazowsza to efekt współpracy Departamentu Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego, Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich i Mazowieckiej Regionalnej Organizacji Turystycznej.

W ramach stoiska pokażemy projekty "Pociągiem do natury - koleją do kultury" oraz "Moda na Mazowsze". W ich ramach wśród atrakcji na naszym stoisku znajdą się: zdobienie wielkanocnych mazurków, degustacje produktów nagrodzonych podczas trzech edycji Turnieju Smaków na Zamku w Liwie, w tym wyśmienitej kawy Żołędziówki, spotkanie z rycerzem z Zamku w Liwie wraz z możliwością przymierzania elementów zbroi rycerskiej, a ponadto liczne konkursy z nagrodami dla dzieci i dorosłych. Swoją bogatą ofertę pokażą m.in. Muzeum Wsi Radomskiej, Mazowieckie Centrum Kultury "Elektrownia", Stacja Muzeum, Muzeum Historii Polskiego Ruchu Ludowego oraz Muzeum im. Orła Białego. Planuje się również występy mazowieckich zespołów regionalnych m.in. z Radomia i Wieniawy.

W programie całych targów AGROTRAVEL można znaleźć m.in. oferty atrakcyjnego wypoczynku na wsi, jarmark rękodzielnictwa i wyrobów artystycznych, degustacje potraw regionalnych, konkursy. Imprezie targowej będzie towarzyszyła międzynarodowa konferencja pt. Turystyka prozdrowotna na obszarach wiejskich.

Godziny otwarcia targów dla zwiedzających:
-  7 kwietnia, piątek       10.00-18.00
-  8 kwietnia, sobota      10.00-18.00
-  9 kwietnia, niedziela   10.00-16.00

 


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009