Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Samorząd Województwa Mazowieckiego

Biuro Regionalne KSOW Województwa Mazowieckiego

English 
baner

EKOGALA – zaproszenie do udziału w targach

31.10.2017

Samorząd Województwa Mazowieckiego zaprasza do składania wniosków do wzięcia udziału w XI edycji „EKOGALI” – międzynarodowych targach produktów i żywności wysokiej jakości. Wydarzenie odbędzie się w Rzeszowie w dniach 89 grudnia br.

To jedna z większych imprez targowych dla branży ekologicznej w Polsce i Europie Wschodniej. Przedsięwzięcie jest doskonałym miejscem do promocji produktów. Stwarza możliwości dotarcia do przedstawicieli sieci handlowych, supermarketów, sklepów ze zdrową żywnością, restauracji, hurtowni, mediów.

Proponujemy Państwu bezpłatnie skorzystanie z miejsca na stoisku Samorządu Województwa Mazowieckiego. Szczegółowych informacji na temat warunków uczestnictwa w wydarzeniu udziela Krzysztof Kuran, tel. 22 59 79 339, e-mail: kazimierz.kuran@mazovia.pl .

Zainteresowanych udziałem w targach prosimy o wypełnienie załączonego formularza i przesłanie – do 7 listopada br. – na adres: Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie, Departament Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich, ul. Skoczylasa 4, 03-469 Warszawa lub faxem pod numer: 22 59-79-702, bądź drogą elektroniczną na adres: kazimierz.kuran@mazovia.pl .

W przypadku dużego zainteresowania imprezą informujemy, że przy wyborze współwystawcy duże znaczenie będą miały m.in. bycie członkiem Sieci Dziedzictwa Kulinarnego Mazowsze, wpis produktu na Listę Produktów Tradycyjnych, udział w konkursach oraz innych wydarzeniach promocyjnych realizowanych przez Samorząd Województwa Mazowieckiego, posiadanie certyfikatu ekologicznego. Dojazd i pobyt w Rzeszowie uczestnicy organizują we własnym zakresie. Informujemy też, że w przypadku braku zgłoszeń lub niskim zainteresowaniu przez firmy udziałem w targach, Samorząd Województwa Mazowieckiego nie weźmie udziału w przedsięwzięciu. Samorząd Województwa Mazowieckiego zastrzega sobie prawo do odwołania własnego udziału w ww. przedsięwzięciu.

Pliki do pobrania


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009