Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Samorząd Województwa Mazowieckiego

Biuro Regionalne KSOW Województwa Mazowieckiego

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

EKOGALA – zaproszenie do udziału w targach

31.10.2017

Samorząd Województwa Mazowieckiego zaprasza do składania wniosków do wzięcia udziału w XI edycji „EKOGALI” – międzynarodowych targach produktów i żywności wysokiej jakości. Wydarzenie odbędzie się w Rzeszowie w dniach 89 grudnia br.

To jedna z większych imprez targowych dla branży ekologicznej w Polsce i Europie Wschodniej. Przedsięwzięcie jest doskonałym miejscem do promocji produktów. Stwarza możliwości dotarcia do przedstawicieli sieci handlowych, supermarketów, sklepów ze zdrową żywnością, restauracji, hurtowni, mediów.

Proponujemy Państwu bezpłatnie skorzystanie z miejsca na stoisku Samorządu Województwa Mazowieckiego. Szczegółowych informacji na temat warunków uczestnictwa w wydarzeniu udziela Krzysztof Kuran, tel. 22 59 79 339, e-mail: kazimierz.kuran@mazovia.pl .

Zainteresowanych udziałem w targach prosimy o wypełnienie załączonego formularza i przesłanie – do 7 listopada br. – na adres: Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie, Departament Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich, ul. Skoczylasa 4, 03-469 Warszawa lub faxem pod numer: 22 59-79-702, bądź drogą elektroniczną na adres: kazimierz.kuran@mazovia.pl .

W przypadku dużego zainteresowania imprezą informujemy, że przy wyborze współwystawcy duże znaczenie będą miały m.in. bycie członkiem Sieci Dziedzictwa Kulinarnego Mazowsze, wpis produktu na Listę Produktów Tradycyjnych, udział w konkursach oraz innych wydarzeniach promocyjnych realizowanych przez Samorząd Województwa Mazowieckiego, posiadanie certyfikatu ekologicznego. Dojazd i pobyt w Rzeszowie uczestnicy organizują we własnym zakresie. Informujemy też, że w przypadku braku zgłoszeń lub niskim zainteresowaniu przez firmy udziałem w targach, Samorząd Województwa Mazowieckiego nie weźmie udziału w przedsięwzięciu. Samorząd Województwa Mazowieckiego zastrzega sobie prawo do odwołania własnego udziału w ww. przedsięwzięciu.

Pliki do pobrania


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009