Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Samorząd Województwa Mazowieckiego

Biuro Regionalne KSOW Województwa Mazowieckiego

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Zapraszamy do lektury 84 numeru Biuletynu Informacyjnego LGD Razem dla Radomki

11.12.2017

Serdecznie zapraszamy do lektury kolejnego numeru Biuletynu Informacyjnego, w którym dzielimy się z państwem informacjami z naszych działań podejmowanych w miesiącu październiku i listopadzie 2017 roku.

84 numer Biuletynu Informacyjnego LGD Razem dla Radomki

Opowiemy w nim o zakończonych konkursach na wybór projektów grantowych w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, czyli inicjatyw realizowanych na rzecz społeczeństwa lokalnego, których zamiarem jest aktywizacji, integracja ale i promocja obszarów wiejskich. W II połowie 2017 roku przeprowadziliśmy dwa konkursy na wybór tych inicjatyw, którym udzielimy wsparcia w wysokości blisko 400 000,00 zł. Fundusze te otrzymają wybrane organizacje pozarządowe oraz instytucje kultury.

Projekty grantowe to jednak nie jedyne granty, które wybraliśmy w listopadzie. W ramach projektów "Akademia Skutecznych Menadżerów Społecznych" oraz "Aktywne NGOsy i skuteczni liderzy na rzecz rozwoju obszarów wiejskich" przeznaczyliśmy na realizację w miesiącu listopadzie i grudniu 13 500,00 zł na realizację 9 małych inicjatyw lokalnych. Opowiemy też o najlepszych produktach tradycyjnych i lokalnych "Południowego Mazowsza", wybranych w ramach działań na rzecz propagowania idei sieci Dziedzictwa Kulinarnego Mazowsza przez nasze Stowarzyszenie.

W wydawnictwie nie zabraknie relacji z roztańczonego Wrzosu, czyli siódmej edycji Andrzejek Folkowych we Wrzosie, informacji o wizycie przedstawicieli estońskiej LGD na terenie gmin LGD "Razem dla Radomki"; wielkim sukcesie naszej Publicznej Szkoły Podstawowej z Zakrzewa, która zwyciężyła w ramach konkursu "Jesteśmy Cyfrowobezpieczni" w ramach rządowego programu Bezpieczna+, otrzymując w konkursie nowoczesną pracownię komputerową.

Biuletyn dostępny jest pod adresem:  http://razemdlaradomki.pl/biuletyny/biuletyn84/index.html


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009