Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Samorząd Województwa Mazowieckiego

Biuro Regionalne KSOW Województwa Mazowieckiego

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

KSOW przygotowuje się do naboru na rok 2018

27.12.2017

Podczas spotkania krajowej Grupy Roboczej KSOW w dniu 20 grudnia br. poinformowano Biura Regionalne KSOW, że już 4 stycznia 2018 r. pojawią się oficjalne informacje o warunkach naboru na rok 2018.
Nabór wniosków od partnerów KSOW według tych informacji potrwa od 22 stycznia do 6 lutego 2018 r. (czas na składanie wniosków), a do 23 marca 2018 r. może trwać ich ocena

Realizacja operacji będzie mogła trwać od momentu złożenia wniosku (realizacja przed podpisaniem umowy na ryzyko Partnera) do końca października. Podpisanie umów będzie następować po opublikowaniu listy rankingowej (w okolicach przełomu kwietnia i maja).

Zachęcamy, aby zapoznać się z ogólnymi informacjami i zasadami poprzedniego naboru, a na www.mazowieckie.ksow.pl  będziemy publikować nowe informacje. Zapraszamy do bieżącego śledzenia naszego portalu.  


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009