Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Samorząd Województwa Mazowieckiego

Biuro Regionalne KSOW Województwa Mazowieckiego

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Ruszyły konkursy KSOW!

20.03.2018

Decyzją Zarządu Województwa Mazowieckiego z dnia 20 marca br. przystąpiliśmy do organizacji trzech autorskich konkursów Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich w województwie mazowieckim.

Już po raz piąty proponujemy konkursy „Najaktywniejsza Liderka Wiejska w województwie mazowieckim” oraz „Najlepsza orkiestra dęta Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich w województwie mazowieckim”. Natomiast drugi rok z rzędu zapraszamy aktywne samorządy do udziału w konkursie „Najaktywniejsze sołectwo Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich – Sukcesy widać po sąsiedzku”.

Tradycyjnie szukamy działań, postaci i zespołów aktywnych, aktywizujących lokalne społeczności, stanowiących dla nich wzór i inspiracje. Nie bojących się wyzwań i rywalizacji.

W każdym z tych konkursów można zdobyć nie tylko tytuły i prestiż, ale także cenne nagrody rzeczowe i finansowe. Pula nagród dla konkursów dla orkiestr i sołectw to po 15.000 zł, liderki z kolei walczą o łączną sumę nagród 10.000 zł.

Na zgłoszenia czekamy:

  • orkiestry - do 29 czerwca 2018 roku,
  • sołectwa - do 27 lipca 2018 roku,
  • liderki wiejskie powinny zdobyć się na odwagę i przystąpić do rywalizacji do 31 sierpnia 2018 roku.

Szczegóły, w tym regulaminy konkursów i karty zgłoszeniowe w zakładce Konkursy.

Zapraszamy!!!


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009