Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Samorząd Województwa Mazowieckiego

Biuro Regionalne KSOW Województwa Mazowieckiego

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Gospodarstwo opiekuńcze – dla seniorów opieka, dla rolników nowe możliwości

29.08.2018

Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Warszawie Oddział Radom, przystąpił do realizacji projektu, „Gospodarstwo opiekuńcze – dla seniorów opieka, dla rolników nowe możliwości” w ramach Planu Działania Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich PROW 2014–2020.

W ramach w/w projektu w Mazowieckim Ośrodku Doradztwa Rolniczego Oddział w Radomiu w dniach 12 i 28 września 2018 r. zostaną przeprowadzone dwie konferencje. Każda z konferencji podzielona będzie na dwie części:

1. Sesja plenarno – referatowa dotyczyć będzie:

  • Rozwoju gospodarstw opiekuńczych w Polsce na poziomie regionalnym i lokalnym
  • Sieciowania produktów turystyki wiejskiej i zagród edukacyjnych jako formy konkurencyjności i innowacyjności na obszarach wiejskich
  • Prawodawstwa w dziedzinach agroturystyki i turystyki wiejskiej

2. Panel dyskusyjny dotyczyć będzie:

  • Pracy na rzecz wspólnego i indywidualnego sukcesu w turystyce wiejskiej w ramach którego (Seniorzy III Wieku) przedstawią swoje prace oraz zaprezentują swoje zdolności wokalno–taneczne.

Projekt skierowany jest do właścicieli gospodarstw agroturystycznych i turystyki wiejskiej jak również osób zamierzających w ramach prowadzonej już działalności agroturystycznej otworzyć się na nowe możliwości jakimi są Dzienne Domy Pobytu Seniora. W skład grupy docelowej mogą również wchodzić doradcy terenowi z Mazowieckiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego z Oddziału Radom, którzy w późniejszej fazie będą służyć doradztwem w ramach tematyki związanej z operacją.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w konferencji proszone są o zgłoszenie się do doradców w Powiatowych Zespołach Doradztwa Rolniczego właściwych ze względu na miejsce zamieszkania lub do osoby bezpośrednio realizującej projekt tj.:

Ewa Stanik
MODR Oddział Radom ul. Chorzowska 16/18
tel: 48-332-39-63, 48-365-02-06
email: ewa.stanik@modr.mazowsze.pl

Harmonogram konferencji


                      

 

Słowa kluczowe : MODRgospodarstwa opiekuńcze


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009