Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Samorząd Województwa Mazowieckiego

Biuro Regionalne KSOW Województwa Mazowieckiego

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Zapraszamy na konferencję pn. „Polskie rolnictwo dziś i jutro”

21.09.2018

Mazowiecka Izba Rolnicza wraz z partnerami projektu Mazowieckim Ośrodkiem Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Warszawie i Lokalną Grupą Działania Ziemi Mińskiej przystąpiła do realizacji projektu: ”Polskie Rolnictwo dziś i jutro”, realizowanego w ramach Planu Działania  Krajowej  Sieci  Obszarów  Wiejskich  Programu  Rozwoju  Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Konferencja odbędzie się w dniu 10 października br. w Auli Kryształowej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie ul. Nowoursynowska 166 o godz. 1000

Celem naszego projektu jest przekazanie uczestnikom konferencji informacji nt. obecnego funkcjonowania Wspólnej Polityki Rolnej, jaką rolę dotychczas odegrała w rolnictwie, jakie korzyści przynosi rolnikom i jak korzystnie wpływa na rozwój obszarów wiejskich. Realizacja projektu pozwoli na przybliżenie stanu pracy i realizacji priorytetów w obecnej WPR, jak również będzie okazją do przedstawienia propozycji zmian dotyczących WPR.

Projekt skierowany jest do 350 mieszkańców terenów wiejskich województwa mazowieckiego, a w szczególności do rolników, przedstawicieli samorządu rolniczego oraz Lokalnych Grup Działania.

Osoby zainteresowane konferencją, proszone są o zgłoszenie się do 5 października br. do Oddziałów Biura MIR właściwych ze względu na miejsce zamieszkania lub do osoby bezpośrednio realizującej projekt:

Sławomir Błażejczyk,

Biuro MIR Parzniew ul. Wolności 2, 05-804 Pruszków

Tel. 22 290 25 79

e-mail: sekretariat@mir.pl

Do pobrania:

Program konferencji


                   Logotypy


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009