Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Samorząd Województwa Mazowieckiego

Biuro Regionalne KSOW Województwa Mazowieckiego

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

IX edycja konkursu grantowego Fundusz Naturalnej Energii

07.11.2018

GAZ-SYSTEM ogłasza IX edycję konkursu grantowego Fundusz Naturalnej Energii.

Zgodnie z regulaminem do każdego z pięciu województw: mazowieckiego, podkarpackiego, podlaskiego, śląskiego i zachodniopomorskiego, trafi po 50 tys. zł na realizację najlepszych projektów o tematyce ekologicznej.

                 infografika

Celem konkursu jest opracowanie autorskiego pomysłu na podtrzymanie lub ratowanie środowiska naturalnego oraz aktywizacja lokalnej społeczności do działań na rzecz poszanowania i ochrony środowiska.

Wnioski o dofinansowanie w tegorocznej edycji można składać do 17 grudnia 2018 r.

Serdecznie zapraszamy do udziału samorządy, placówki oświatowe oraz organizacje pozarządowe. Dla Instytucji, które chciałyby złożyć swój projekt o dofinansowanie, Spółka GAZ-SYSTEM, wraz z Partnerem społecznym konkursu - Fundacją "Za górami, za lasami" - przygotowały materiały informacyjne i różne formy wsparcia na etapie tworzenia wniosku:

  • 13.11 o 18.00 zapraszamy na live na profilu Facebook konkursu, podczas którego odpowiemy na wszelkie pytania związane z konkursem,
  • do dnia składania wniosków, tj do 17 grudnia 2018 r., czynna jest też infolinia, gdzie można uzyskać niezbędną pomoc i odpowiedzi na wszelkie nurtujące pytania związane z pozyskaniem dofinansowania z Funduszu Naturalnej Energii

Łączna pula dofinansowania wynosi 250 tys. zł. Maksymalna wysokość jednego grantu to 10 tys. zł. Regulamin, wniosek i pozostałe formularze dostępne są w zakładce "dokumenty do pobrania" na stronie www.gazsystemdlanatury.pl.

Adres do wysyłki wniosków o dofinansowanie:

Fundacja "Za górami, za lasami"
UP 27 skrytka nr 109, 01-380 Warszawa

Wszystkie informacje o konkursie można znaleźć na stronie: www.gazsystemdlanatury.pl oraz na profilu FB/FunduszNaturalnejEnergii.

Zapraszamy do udziału

Fundacja "Za górami, za lasami"


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009