Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Samorząd Województwa Mazowieckiego

Biuro Regionalne KSOW Województwa Mazowieckiego

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

„PRO(W)ste historie – 15 lat województwa mazowieckiego w Unii Europejskiej”

18.03.2019

2019 rok to rok nie tylko wyborów europejskich. To także rok jubileuszu 15- lecia Polski w Unii Europejskiej. Dlatego w ramach Pomocy Technicznej Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 (Plan Komunikacyjny będący częścią planu operacyjnego KSOW) Biuro Regionalne Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich umiejscowione w Departamencie Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich Urzędu Marszałkowskiego rozpoczęło realizację autorskiej akcji informacyjnej pod nazwą „PRO(W)ste historie – 15 lat województwa mazowieckiego w Unii Europejskiej”.

W ramach tej operacji w 2019 roku już od maja spotkacie specjalne stoisko promocyjne na wielu imprezach plenerowych – dniach miast i regionów, dożynkach, regionalnych świętach. Na stoisku planujemy wiele atrakcji, wydawnictw informacyjnych, konkursów i pamiątek z obecności Mazowsza w Unii Europejskiej.

Ponadto w 10 regionalnych i lokalnych rozgłośniach radiowych usłyszycie radiowe spoty reklamowe pokazujące związek Mazowsza z Europą oraz akcentujące 15 lat Polski w UE i wykorzystanie środków PROW. W okresie od maja do października będziecie mogli również spotkać specjalne slidery (30 sekundowe prezentacje) na temat efektów PROW w środkach komunikacji publicznej. Całość dopełni broszura nt. PROW 2014-2020, jego założeń i efektów w pierwszych latach wdrażania dostępna zarówno w naszych biurach, jak i na wspomnianych wyżej spotkaniach w plenerze.

„PRO(W)ste historie – 15 lat województwa mazowieckiego w Unii Europejskiej”. Warto pamiętać, że dzięki członkostwu i aktywności Polski i Mazowsza w Unii Europejskiej rzeczywistość wokół nas zmieniła się i ciągle zmienia na lepsze.

Kampania „PRO(W)ste historie” została objęta honorowym patronatem przez Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce  www.ec.europa.eu/poland.

                         Marszałek Adam Struzik podczas nagdywania spotów radiowych


                      infografika logotypy


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009