Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Samorząd Województwa Mazowieckiego

Biuro Regionalne KSOW Województwa Mazowieckiego

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Wystartowała kampania informacyjno-promocyjna „PRO(W)ste historie – 15 lat województwa mazowieckiego w Unii Europejskiej”

13.05.2019

12 maja br. na Mazowieckich Targach Rolnictwa i Przedsiębiorczości w Sochaczewie zaprezentował się po raz pierwszy okazały namiot przygotowany przez Samorząd Województwa Mazowieckiego i Krajową Sieć Obszarów Wiejskich pod hasłem „PRO(W)ste historie – 15 lat województwa mazowieckiego w Unii Europejskiej”.  W namiocie tym przygotowanym pod patronatem Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce przez cały dzień można było poznać „na nowo” Unię Europejską, przypomnieć sobie co przez ostatnie 15 lat z jej wsparciem przybyło na Mazowszu czy wspólnie pobawić się w konkursie Koło Fortuny.

Obecność „PRO(W)stych historii…” w Sochaczewie cieszyło się sporym zainteresowaniem, a odwiedził nas m.in. Wiceprzewodniczący Sejmiku Województwa Mazowieckiego Radny Adam Orliński (na pierwszym zdjęciu pierwszy z prawej).

Stoisko jest elementem większej całości – już od 27 kwietnia 10 lokalnych i regionalnych stacji radiowych emituje spoty informacyjno – promocyjne, a w pociągach Kolei Mazowieckich obejrzeć można slidery pokazujące sukcesy Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich.

PRO(W)ste historie - 12 maja 2019 r.

 PRO(W)ste historie - 12 maja 2019 r.

 PRO(W)ste historie - 12 maja 2019 r.

 PRO(W)ste historie - 12 maja 2019 r.

 PRO(W)ste historie - 12 maja 2019 r.

Już wkrótce możecie nas spotkać na Święcie Kwitnących Jabłoni w Grójcu (18 maja) i Giełdzie Rolniczej w Łącku (19 maja).

Zapraszamy!


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009