Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Samorząd Województwa Mazowieckiego

Biuro Regionalne KSOW Województwa Mazowieckiego

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Zaproszenie do udziału w WARSAW FOOD EXPO 2019

14.05.2019

Samorząd Województwa Mazowieckiego zaprasza mazowieckich producentów z branży przetwórstwa mięsnego, mleczarskiego, świeżych i przetworzonych owoców i warzyw, produktów zbożowych, wyrobów cukierniczych i piekarskich oraz napojów i alkoholi do udziału w III Międzynarodowych Targach Żywności Warsaw Food Expo.

Wydarzenie odbywać się będzie w dniach 12-14 września br. w Centrum Targowo – Kongresowym Ptak Warsaw Expo w podwarszawskim Nadarzynie.

Głównym celem Targów jest promocja polskiego przemysłu spożywczego oraz prezentacja nowości i trendów na rynku spożywczym. Jest to też doskonała okazja do nawiązania nowych kontaktów handlowych w ramach krajowego rynku jak również eksportu polskich produktów.

Zainteresowanym producentom proponujemy bezpłatne skorzystanie z miejsca na stoisku Samorządu Województwa Mazowieckiego, prezentację swoich produktów oraz ich sprzedaż. Pytania prosimy kierować na adres: adriana.jakubowska@mazovia.pl, nr tel.: 22 59 79 374.

Zainteresowanych udziałem w Targach prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie do 19 czerwca br. pocztą tradycyjna, na adres: Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie, Departament Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich, ul. Skoczylasa 4, 03-469 Warszawa lub drogą elektroniczną na adres: adriana.jakubowska@mazovia.pl.

W przypadku dużego zainteresowania wydarzeniem informujemy, że przy wyborze współwystawcy kryterium będzie stanowiło: członkostwo w Sieci Dziedzictwa Kulinarnego Mazowsze, wpis produktu na Listę Produktów Tradycyjnych, a także udział w konkursach oraz wydarzeniach promocyjnych realizowanych przez Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Do pobrania:

Formularz zgłoszeniowy


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009