Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Samorząd Województwa Mazowieckiego

Biuro Regionalne KSOW Województwa Mazowieckiego

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Weźmy sprawy w swoje ręce!

24.05.2019

Sejmik zachęca do udziału w wyborach do Parlamentu Europejskiego.

flaga Unii Europejskiej 

Sejmik, w zgłoszonym przez Klub Radnych Koalicji Obywatelskiej stanowisku, zaapelował „do wszystkich uprawnionych do głosowania mieszkańców Mazowsza o aktywność i czynny udział w wyborach do Parlamentu Europejskiego, w niedzielę 26 maja 2019 r.” 

Radni podkreślają, że „będzie to ważny akt wyborczy dla całej społeczności naszego województwa. W dwóch okręgach wyborczych Mazowsza wybierzemy naszych przedstawicieli do Parlamentu Europejskiego. I to oni przez kolejne 5 lat będą reprezentantami naszej regionalnej wspólnoty samorządowej i państwa polskiego w Unii Europejskiej. To oni będą współdecydowali o nowym budżecie i wysokości unijnego wsparcia dla Mazowsza i Polski w nowej perspektywie na lata 2021–2027.

Apelujemy do wyborców Mazowsza o świadomy i powszechny udział w akcie wyborczym 26 maja br. Niech to głosowanie i ten wybór stanie się w jak największym stopniu odzwierciedleniem oczekiwań, dążeń i ambicji naszej samorządowej wspólnoty. Patrzymy z dumą na piętnastolecie obecności Polski w Unii Europejskiej – to czas pokoju, bezpiecznego rozwoju i ogromnego dorobku naszej Ojczyzny. Spoglądamy z optymizmem w przyszłość – będzie to czas wielkiej szansy na dynamiczny i zrównoważony rozwój Polski i europejski dobrobyt Polek i Polaków. Weźmy sprawy w swoje ręce. Pójdźmy wszyscy do urn wyborczych. Wybierzmy najlepszych” – zachęcają radni.

Źródło: www.mazovia.pl

Słowa kluczowe : sejmikradni


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009