Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Samorząd Województwa Mazowieckiego

Biuro Regionalne KSOW Województwa Mazowieckiego

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

„PRO(W)ste historie – 15 lat województwa mazowieckiego w Unii Europejskiej”

18.06.2019

2019 rok to rok nie tylko wyborów europejskich. To także rok jubileuszu 15- lecia Polski w Unii Europejskiej. Dlatego w ramach Pomocy Technicznej Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 Biuro Regionalne Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich umiejscowione w Departamencie Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich Urzędu Marszałkowskiego realizuje autorską akcję informacyjną pod nazwą „PRO(W)ste historie – 15 lat województwa mazowieckiego w Unii Europejskiej”.

W ramach tej operacji w 2019 roku już od maja spotykacie specjalne stoisko promocyjne na wielu imprezach plenerowych – dniach miast i regionów, dożynkach, regionalnych świętach. Na stoisku odbywa się wiele atrakcji, wydawnictw informacyjnych, konkursów i pamiątek z obecności Mazowsza w Unii Europejskiej.

Byliśmy już na Mazowieckich Dniach Rolnictwa w Płońsku /Poświętnym (15 czerwca), Weselu Kurpiowskim w Kadzidle (16 czerwca), a w maju m.in. na Mazowieckich Dniach Rolniczych i Przedsiębiorczości w Sochaczewie  (12 maja) i Giełdzie Rolniczej w Łącku (19 maja).

Już wkrótce z „PRO(W)stymi historiami” odwiedzimy Pułtusk (Jarmark Średniowieczny 22 czerwca); Dębe Wielkie (Święto Gminy 23 czerwca); Zlot Starych Traktorów w Woli Rasztowskiej (29 czerwca); Turniej Smaków na Zamku w Liwie (30 czerwca) oraz Miodobranie w Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu (7 lipca). Zapraszamy do odwiedzania naszego stoiska – w konkursie Koło Fortuny można wygrać wiele cennych nagród.

„PRO(W)ste historie – 15 lat województwa mazowieckiego w Unii Europejskiej”. Warto pamiętać, że dzięki członkostwu i aktywności Polski i Mazowsza w Unii Europejskiej rzeczywistość wokół nas zmieniła się i ciągle zmienia na lepsze.

            „PRO(W)ste historie - fotografia z imprezy

            PRO(W)ste historie - 12 maja 2019 r.

            PRO(W)ste historie - fotografia z imprezy

            „PRO(W)ste historie - fotografia z imprezy

            „PRO(W)ste historie - fotografia z imprezy

            „PRO(W)ste historie - fotografia z imprezy

            PRO(W)ste historie - fotografia z imprezy


                           infografika logotypy


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009