Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Samorząd Województwa Mazowieckiego

Biuro Regionalne KSOW Województwa Mazowieckiego

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Zapraszamy na XIV Jesienny Jarmark „od pola do stołu”

30.07.2019

Po raz czternasty zapraszamy do udziału w Jesiennym Jarmarku „od pola do stołu”, który odbędzie się 15 września 2019 roku w Mazowieckim Ośrodku Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Warszawie, Oddział Poświętne w Płońsku.

Jesienny Jarmark „od pola do stołu” ma już swoją tradycję, o jego atrakcyjności świadczy wzrastająca co roku liczba zwiedzających. Celem Jarmarku jest promocja dziedzictwa kulturowego mazowieckiej wsi, różnych form przedsiębiorczości wiejskiej, twórczości ludowej, gospodarstw rolnych wytwarzających żywność tradycyjną i ekologiczną. Miłośnikom żywności tradycyjnej i ekologicznej lub ogrodów proponujemy  skorzystanie z  kiermaszu lokalnych wytwórców żywności oraz kwiatów, krzewów i starych odmian drzew owocowych. Oferta XIV Jesiennego Jarmarku jest bardzo bogata.

                         Plakat

Zachęcamy  i zapraszamy i udziału do w naszym Jarmarku.

Posiadamy odpowiednie warunki, zaplecze i kilkunastoletnie doświadczenie organizacyjne w realizacji tej imprezy.

XIV Jesienny Jarmark „od pola do stołu” odbędzie się na terenie Mazowieckiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego Oddział Poświętne w Płońsku, ul. H. Sienkiewicza 11. Jarmark jest realizowany w ramach Planu Działania Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020, Planu operacyjnego na lata 2018-2019, konkurs nr 3/2019 - Działanie 6: Ułatwianie wymiany wiedzy pomiędzy podmiotami uczestniczącymi w rozwoju obszarów wiejskich oraz wymiana i rozpowszechnianie rezultatów działań na rzecz tego rozwoju.

Szczegółowych informacji udzielają:

Do pobrania:

ORGANIZATORZY


                  infografika logotypy


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009